Spraye Goldwell

Spray jako młodszy brat lakieru do włosów miał nieco ułatwione zadanie z wiązku z zaistnieniem na rynku kosmetycznym. W odróżnieniu od lakieru, który utrwala naszą fryzurę, spraye spełniać mogą różne funkcje, które w zdecydowany sposób pomagają nam w pełni dbać o pasma.

 Chroń ich strukturę

Spraye Goldwell, tak jak tradycyjne kosmetyki do stylizacji pozwalają nadać strukturę naszej fryzurze (Goldwell Styling Structure Me), czynią to jednak w delikatniejszy sposób niż lakier do włosów, dzięki czemu mniej obciążają delikatne pasma włosów. Ponieważ firma Goldwell słynie głównie jako producent kosmetyków przeznaczonych do ochrony włosów farbowanych, większość preparatów zawiera specjalne ekstrakty, które pozwalają na dłużej zachować kolor farbowanych włosów. Takie właściwości posiada między innymi serum w sprayu do włosów farbowanych Goldwell Dualsenses Color Extra Rich, które zapewnia farbowanym włosom kompleksową ochronę oraz regenerację. Dzięki formule FadeStop oraz ekstraktowi z nasion malin spray zapewnia osadzenie pigmentu we włosach, a więc sprawia, że na dłużej możemy cieszyć się głębokim kolorem naszych pasm. Nowoczesne spraye łączą w sobie właściwości ochronne i pielęgnacyjne. Spray skutecznie chroni włosy przed wysokimi temperaturami prostownicy i suszarki oraz chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi wynikającymi z niewłaściwej pielęgnacji. Dzięki takiej ochronie włosy stają się pięknie błyszczące i gładkie.

Rozwiązaniem, które spodoba się posiadaczkom niesfornych pasm jest lekki spray do prostowania włosów Goldwell Satin Guard, który dzięki profesjonalnym składnikom skutecznie wygładza włosy nadając im wyraźnej miękkości i sprężystości. Dodatkowo mikroproteiny zawarte w sprayu chronią pasma przed działaniem wilgoci dzięki czemu nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach włosy zachowują idealnie gładką strukturę – nie elektryzują się i są zdrowo błyszczące.

Spray do zadań specjalnych

Spraye nie muszą jednak spełniać tylko funkcji stylizacyjnej. Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Anti-Hairloss Spray zapobiega wypadaniu włosów. Dzięki innowacyjnej formule spray wspomaga naturalny wzrost włosów i zapewnia im pożądane wzmocnienie. Wszystko to jest możliwe dzięki zawartemu w preparacie ekstraktowi z żeń-szenia oraz formule t-Flavanone odpowiadającej za wydłużenie fazy wzrostowej pasm, przytwierdzenie włosów do skóry głowy oraz za optymalne wzmocnienie i ożywienie. Formuła sprayu umożliwia natomast bezproblemową aplikację. Dodatkową zaletą preparatu jest obecność w nim antyoksydantów, które chronią przed wpływem wolnych rodników tlenowych, co zdecydowanie przedłuża cylk życia włosa i sprawia, że pasma stają się wyraźnie gęstsze.