Lekcje i kursy tańca

Nauka tańca nareszcie jest w twoim zasięgu. Nie wychodząc z domu, siedząc w wygodnym fotelu możesz zapoznać się szczegółowo z ofertą naszej szkoły tańca i zapisać się na interesujące cię lekcje czy kurs.

Do twojej dyspozycji oddajemy wspaniałych, pełnych energii instruktorów oraz bogato wyposażone pomieszczenia do nauki tańca. Wybierz kurs, który cię zaciekawił i przyjdź na lekcję, gdzie na żywo będziesz mógł obserwować jak tańczą zawodowcy. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i obiecujemy, że już po pewnym czasie będziesz poruszać się parkiecie pewnie i swobodnie. Nasza szkoła szczyci się bardzo wysokim poziomem nauki i skutecznością, jak również stosunkowo tanią ofertą skierowaną do wszystkich pragnących odkryć piękno tańca. 

Zajęcia odbywają się w grupach, najczęściej niezbyt licznych, lub w formie osobistych spotkań z instruktorem w przypadku, gdy zdecydujemy się na kurs indywidualny. W każdym z tych przypadków nasi przyszli tancerze traktowani są w sposób szczególny. Przyjdź i przekonaj się sam!