Branża gastronomiczna

Przedsiębiorstwo Gastronomix należy do czołowych dystrybutorów akcesoriów do gastronomii, na czele których znaleźć można szkło gastronomiczne, naczynia, zastawy stołowe, sztućce, podgrzewacze oraz schładzacze.

Wśród firm współpracujących z Gastronomix znaleźć można takie marki, jak chociażby Crystalex, Frillich, Picard Wielputz, Seltmann Weiden oraz Yegam, które zaliczane są do najważniejszych producentów zagranicznych. Rosnące zapotrzebowanie na wyposażenie do gastronomii najwyższej klasy sprawiło, że Gastronomix jest dzisiaj jednym z najważniejszych dystrybutorów naczyń i szkła, stawiającym przede wszystkim na profesjonalizm, doświadczenie oraz perfekcjonizm. Dzięki takiemu podejściu wśród klientów firmy znaleźć można największe hotele i restauracje, które oczekują wyposażenia solidnego i dostosowanego do oczekiwań i potrzeb nawet najbardziej wybrednych gości. 

Wszystkie najważniejsze informacje umieszczone zostały pod adresem www.gastronomix.pl i mówią więcej na temat solidności Gastronomix oraz całej jej oferty sprzedażowej.