Przygoda z tańcem

Zapoznaj się z szeroką ofertą naszej szkoły tańca, która została założona przez wysokiej klasy tancerzy. Prowadzimy kursy taneczne dla dzieci, młodzieży szkolnej i dorosłych, bez względu na wiek. Bogata oferta zajęć zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wybrednych i wymagających klientów.

 Głównym kierunkiem naszych działań są tańce towarzyskie, począwszy od walca, poprzez tango, salsę, sambę czy rumbę, a skończywszy na formach nowoczesnych, takich jak hip hop, jazz czy najmodniejsza zumba. Nasi instruktorzy posiadają dodatkowo wykształcenie pedagogiczne, co pozytywnie wpływa na relację z najmłodszymi uczestnikami kursów tanecznych. Zajęcia odbywają się w wygodnych pomieszczeniach dostosowanych do tańca poprzez odpowiedni rodzaj parkietu czy też właściwą temperaturę powietrza. 

Po wyczerpujących zajęciach można skorzystać z nowoczesnych sanitariatów czy też ochłodzić się szklanką soku w barku. Warunki są więc bardzo komfortowe. Zapraszamy do odwiedzenia szkoły i zapoznania się ze szczegółami!