Sprzęt medyczny a naprawa

Ze względu na szeroki dostęp do urządzeń rehabilitacyjnych oraz na ich ciągłe obciążenia, są one narażone na awarie. Szybka usługa serwisowa to szansa na krótki przestój w pracy takiego urządzenia.

Jest to ważne w przypadku skomplikowanych, drogich sprzętów, które nie posiadają swoich zamienników w wielu szpitalach, klinikach czy punktach rehabilitacyjnych. Jeśli nie chcesz by przestój zaburzył organizację pracy w twojej firmie, to zabezpiecz się korzystając z usług profesjonalnych i solidnych firm serwisowych. Właśnie takie usługi jesteśmy w stanie ci zaproponować. Fachowość, wiedza i doświadczenie to filary naszej działalności. Wiemy, że czas to pieniądz więc staramy się zrealizować zlecenia jak najszybciej. 

Nasze działania objęte są gwarancją, więc możesz czuć się bezpiecznie powierzając nam wykonanie usługi. Cieszymy się uznaniem na rynku medycznym, posiadamy liczne uprawnienia i certyfikaty poświadczające nasze umiejętności oraz świadczące o ukończeniu specjalistycznych szkoleń. Zapraszamy do współpracy!