Wyposażenie łazienki

Firma Kafelkowo powstała 19 lat temu. Od tego momentu nieprzerwanie i z widocznymi sukcesami funkcjonuje na rynku płytek ceramicznych. Zajmuje się ich importem oraz sprzedażą. Jednak oprócz ceramiki, glazury, terakoty i innych płytek łazienkowych, firma zajmuje się również sprowadzaniem i wprowadzaniem do powszechnej sprzedaży chemii budowlanej oraz ceramiki i armatury sanitarnej. Wszystko to znajduje się w niezwykle szerokiej oraz bardzo atrakcyjnej ofercie sklepu internetowego, który zajmuje miejsce w przestrzeni internetowej na stronie kafelkowo-group.pl.

 

Firma wyróżnia się na tle innych niezwykle konkurencyjnie niskimi cenami, indywidualnym podejściem do każdego klienta oraz zleconego zamówienia, szerokim asortymentem, współpracą z najlepszymi producentami, transportem zamówienia pod wskazany przez klienta adres, dotrzymywaniem terminów, rzetelnością, kompetencja, a także kompleksowym charakterem świadczonych przez siebie usług. Kafelkowo importuje płytki ceramiczne i inne produkty wykończeniowe łazienek od najlepszych zagranicznych oraz polskich producentów. Obecnie należą do nich: Niemcy, Czechy, Hiszpania, Włochy, Portugalia oraz Holandia. Ponadto, firma zdobyła prestiżowe nagrody za swoją działalność, dynamiczny rozwój, stabilizacje finansową oraz działania ekonomiczne. Nagrodami tymi są: gazela Biznesu z 2005 roku, gepard biznesu z 2006 roku oraz najnowsza, bo z 2011 roku ? Efektywna Firma. 

Wszystko to sprawia, że bez przeszkód można podjąć współpracę z taka firmą. Poza tym wszystkim, daje ona wiele możliwości wszystkim swoim klientom. Na stronie www widnieje bowiem kontakt do profesjonalistów, którzy zajmują się architekturą oraz projektowaniem wnętrz. Można zasięgnąć ich porady związanej z remontem swojej łazienki, wyborem płytek ceramicznych - http://www.kafelkowo-group.pl/ceramika-i-armatura,121.html oraz poprawieniem funkcjonalności przestrzeni łazienkowej. Nie warto dłużej czekać tylko już dziś wejść na stronę internetową, aby bliżej przyjrzeć się atrakcyjnej ofercie sklepu internetowego.